СП Полтавська Газонафтова Компанія
 
 
Рус| Укр| Eng

Від імені «Полтавської газонафтової компанії» (ПГНК) дякую вам за те, що ви відвідали наш веб-сайт. Вважаю за честь для себе стати частиною команди висококваліфікованих спеціалістів ПГНК та долучити свій досвід у Компанію.
ПГНК є одним із перших спільних підприємств в Україні. У 1994 році ми зібрали найкращих фахівців, і зараз, 22 роки потому, ми продовжуємо залучати найкращих у галузі – як в Україні, так і за кордоном. Ми і надалі будемо залишатися компанією, що орієнтована на ринок. Найголовніше для нас - це наші акціонери, клієнти та співробітники. Наша Компанія і надалі буде залишатися соціально відповідальною, інноваційною та передовою у нафтогазовій галузі. Ми будемо використовувати найновітніші технології і методи, щоб допомогти Україні стати енергетично незалежною країною.
Ми відкриті для нових можливостей та прагнемо постійного зростання. Будь-ласка, зв’яжіться з нами, щоб отримати більш докладну інформацію про нас та про цікаві кар’єрні можливості, що існують у нашій Компанії. Від імені ПГНК дякую вам за те, що знайшли час для того, щоб більше дізнатися про нас.

Засядько Роман

 

Неліквіди Вакансії Як все починалось
На головну сторінкуМапа сайтуКонтакти
 
 
© 2005-2016 СП Полтавська Газонафтова Компанія
Усі права захищено.