Новини

Список новин

 

Список
новин:

JKX Oil&Gas plc оголосила про плани делістингу та викупу акцій на Лондонській фондовій біржі

4 листопада, Лондон – JKX Oil&Gas plc, материнська компанія СП «Полтавська газонафтова компанія», направила пропозицію делістингу акціонерам та затвердження угоди про викуп у рамках тендерної пропозиції близько 23,3% акцій за ціною 42 пенси за акцію, що відповідає середньомісячній ціні котирування акцій на Преміальному лістингу Лондонської фондової біржі.

 

СЕО JKX Oil&Gas plc Віктор Гладун прокоментував: «Рада Директорів JKX уважно розглянула всі переваги та недоліки для Компанії у зв’язку з лістингом на Лондонській фондовій біржі, а також вивчила всі можливі альтернативи. Директори Ради Директорів, діючи в інтересах всіх акціонерів, одностайно стверджують, що делістинг JKX відповідає інтересам Компанії та її акціонерів. Всі акціонери JKX зможуть проявити свою позицію та підтримати рекомендації Ради Директорів 23 листопада під час голосування на позачергових зборах акціонерів.

JKX продовжить реалізовувати стратегічні кроки по розвитку бізнесу в формі приватної британської компанії,  після підтримки акціонерами JKX».

 

Довідка

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994 році, є дочірнім підприємством JKX Oil & Gas plc. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Материнська компанія, JKX Oil&Gas plc, є публічною компанією, акції якої торгуються на Лондонській фондовій біржі з 1995 року та керується Радою директорів. Генеральним директором СП ПГНК та JKX Oil&Gas plc є Віктор Гладун, який очолює компанію з 2016 року.