Новини

Список новин

 

Список
новин:

СП ПГНК оголосила виробничі результати 2021 року

18 січня, Київ – СП «Полтавська газонафтова компанія» (далі – СП ПГНК), дочірне підприємство JKX Oil&Gas plc, оголосила виробничі результати 2021 року.

Обсяги видобутку газу за дванадцять місяців 2021 року склали 196,9 млн м³, нафти та конденсату – 41,7 тис тон.

З початку 2021 року СП ПГНК пробурила 2 нові свердловини, здійснила буріння 2 бічних стовбурів та 15 капітальних ремонтів свердловин.

«Команда JKX/ПГНК розпочала 2021 рік з відновлення робочої програми. Ми реалізували ряд успішних проектів, хоча працюємо 85%-м природно виснаженим фондом свердловин,. 2021 рік став успішним з точки зору реалізації вуглеводнів за рекордними цінами, тому Компанія завершує рік з високими фінансовими показниками.

Наші плани на 2022 рік: пошук та придбання нових ліцензій – це завдання номер один, а також, безумовно, успішна реалізація робочої програми та участь у тендері по PEC», – зазначив Генеральний директор JKX та СП ПГНК Віктор Гладун.

Нагадаємо, в 2021 році було прийняте рішення 97,29% голосів щодо підтримання пропозиції Ради Директорів JKX делістингу Групи на Лондонській фондовій біржі.

24 січня 2022 року планується перереєстрація Компанії як приватної британської з іноземними інвестиціями (LTD).

Довідка

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994 році, є дочірнім підприємством JKX Oil & Gas plc. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Компанія володіє 6 ліцензіями на експлуатацію в межах Полтавської області. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи у досягненні Україною енергетичної незалежності.

Материнська компанія, JKX Oil&Gas plc,  керується Радою директорів. Генеральним директором СП ПГНК та JKX Oil&Gas plc є Віктор Гладун.