Цінності

Екологія

 • image description
  Контроль стану підземних вод, грунтів та якості атмосфеного повітря
 • image description
  Регулярні заміри екологічних показників
 • image description
  Охорона навколишнього середовища
 • image description
  Запобігання нанесенню шкоди довкіллю, використання безвідходних технологій виробництва

Усвідомлюючи свою відповідальність перед природою та суспільством, ми звертаємо особливу увагу на екологічні дослідження під час планування та проведення технологічних процесів на виробництві.

Екологічна безпека досягається завдяки впровадженню новітніх технологій та їх чіткому дотриманню, створенню системної мережі контролю якості підземних вод в районі проведення робіт, вивченню особливостей локальної геологічної будови верхньої частини розрізу та показників фонового стану підземних та поверхневих вод району, оцінці речовин, що застосовуються при проведенні технологічних процесів, та моніторингу якості атмосферного повітря, грунтів та вод до, під час та після проведення робіт.

Люди

 • image description
  Відповідаємо стандартам HSE
 • image description
  Співпраця з місцевими громадами та органами самоврядування
 • image description
  Проекти в галузі освіти
 • image description
  Охорона здоров'я та соціальне страхування

Люди – це найбільша цінність компанії. Захист та підтримка як працівників, так і мешканців територій, де ми проводимо свою виробничу діяльність, є одним із основних пріоритетів розвитку компанії. У сучасних умовах зростаючої конкуренції та ускладнення технологічних процесів компанія повністю задовольняє вимоги охорони праці, навколишнього середовища та безпеки.

Протягом 25 років наша компанія є прикладом впровадження провідних інноваційних технологій і передового досвіду у нафтогазовій галузі та щоденно приділяє значну увагу охороні праці та ретельному виконанню норм і правил техніки безпеки.

Компанія у своїй діяльності дотримується найвищих стандартів і надалі буде поліпшувати та вдосконалювати свої показники охорони праці та техніки безпеки, підтверджуючи провідні позиції серед підприємств нафтогазової галузі в Україні.

Значну увагу компанія приділяє соціальній підтримці співробітників та їхньому професійному розвитку і зростанню – запроваджена програма медичного страхування, проводяться тренінги та навчання.

Місто

 • image description
  Благоустрій регіону
 • image description
  Будування та реконструкція доріг у регіоні
 • image description
  Підтримуємо розвиток спортивних організацій Полтавської області
 • image description
  Опікуємось дитячими будинками і школами-інтернатами

Ми позиціонуємо себе як компанію, що керується засадами соціальної активності та громадської відповідальності. Фінансуємо та власними силами організовуємо проведення заходів по благоустрою рекреаційних зон Полтави, допомогаємо незахищеним верствам населення, надаємо безповоротну фінансову допомогу медичним закладам міста та спортивним організаціям.

Соціальна відповідальність завжди була одним із пріоритетних напрямків розвитку нашої компанії. Ми взяли на себе зобов’язання брати якнайактивнішу участь у розвитку місцевих громад та підтримці об’єктів соціального призначення. Наша компанія надає безповоротну фінансову допомогу освітнім закладам Новосанжарського та Машівського районів, фінансує проведення ремонтних робіт на автошляхах регіонального і місцевого значення та прокладання і ремонт магістральних мереж водопостачання. Ми організовуємо доброчинні культурні заходи для мешканців місцевих громад, фінансуємо будівництво об’єктів соціально-культурної сфери. Також наша компанія бере участь у фінансуванні низки всеукраїнських благодійних проектів у медичній, соціальній та культурній сферах.

За 27 років перерахували $10 млн на благодійні та соціальні проекти.