Соціальна відповідальність

Список подій

 

Список
подій:

ПГНК підтримала міжнародний День вуличної музики

Полтава, 22 травня 2018 р. – Полтавська газонафтова компанія (ПГНК) долучилася до європейського свята музики і виступила партнером міжнародного музичного волонтерського проекту – Дня вуличної музики, який пройшов у Полтаві у суботу 19 травня.

У цей день фестиваль вуличної музики зібрав меломанів на 4-х різних локаціях – на сценах біля Білої альтанки, у Петровському парку, у Сонячному парку та на сцені «Твій простір», де лунали акорди від року і фолку до хіп-хопу і джазу, а на відвідувачів чекали виступи найрізноманітніших гуртів: A4, AndrJazz, Slam Bang Band, Онейроїд та багатьох інших.

Ініціатива проведення Дня вуличної музики належить литовському музиканту Андрюсу Мамонтовасу. За 11 років, з дня заснування свята у 2007 р., до нього долучилися Латвія, Ірландія, Великобританія, Грузія, Нідерланди, Бельгія та низка інших країн. В Україні День вуличної музики пройшов уже вп’яте. ПГНК рада підтримувати ініціативи, які дарують можливість всім охочим продемонструвати свої творчі здібності і заряджають жителів і гостей Полтави гарним настроєм.