Соціальна відповідальність

Список подій

 

Список
подій:

СП ПГНК передала дітям Полтавщини подарунки до Дня захисту дітей

1 червня, Полтава – СП «Полтавська газонафтова компанія» (далі – СП ПГНК) подарувала дітям з особливими потребами, які проживають на території Нехворощанської громади, подарунки до Дня захисту дітей.

СП ПГНК є соціально-відповідальною компанією та надійним партнером Полтавщини. Компанія завжди приділяє особливу турботу юним мешканцям громад Полтавської області, на території яких веде видобувну діяльність.

Довідка

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994 році, є дочірнім підприємством JKX Oil & Gas plc.. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Материнська компанія, JKX Oil&Gas plc, є публічною компанією, акції якої торгуються на Лондонській фондовій біржі з 1995 року та керується Радою директорів. Генеральним директором СП ПГНК та JKX Oil&Gas plc є Віктор Гладун, який очолює компанію з 2016 року.