Соціальна відповідальність

Список подій

 

Список
подій:

СП «Полтавська газонафтова компанія» перерахувала 28 млн гривень до місцевих бюджетів Полтавської області у 2019 році

17 січня 2020 р. – СП «Полтавська газонафтова компанія» (СП ПГНК) нарахувала 564,9 млн ренти у 2019 році, з яких більше 28 млн грн склали рентні платежі до місцевих бюджетів Полтавщини. У минулому році рентні перерахування СП ПГНК до місцевих бюджетів склали:

  • До ОТГ та сільських рад – 15,1 млн грн
  • До районних бюджетів – 11,4 млн грн
  • До обласного бюджету Полтавської області – 2,06 млн грн.

СП ПГНК займається видобуванням газу, нафти та конденсату у трьох районах Полтавської області: Новосанжарському (Нехворощанська ОТГ, Драбинівська ОТГ), Полтавському (Терешківська ОТГ) та Машівському (Базилівщинська селищна рада).

Сплата ренти газовидобувними компаніями є значним внеском до бюджетів об’єднаних громад у Полтавському регіоні, адже 5% надходжень перераховуються до місцевих громад та області, створюючи нові можливості для розбудови та модернізації інфраструктури, реалізації соціальних та екологічних проектів.

Разом з тим, рентні платежі є не єдиним джерелом додаткових надходжень у місцеві бюджети. Працевлаштування місцевого населення складає 78% від загальної зайнятості в компанії , це означає можливість отримання прибутку у вигляді податку на доходи фізичних осіб за місцем роботи, тобто у Полтавській області.

СП ПГНК, окрім сплати податків та ренти, є соціально-відповідальною компанією. У 2019 році компанія ініціювала створення ландшафтного заказника «Світлівщина», за який ПГНК нещодавно отримала “Еко-Оскар”, виступила партнером при будівництві міні-футбольного поля у Нехворощанській ОТГ, допомогла у модернізації Соколовобалківської школи, надавала безповоротну фінансову допомогу для розвитку соціально-важливих проектів Полтавщини.