Соціальна відповідальність

Список подій

 

Список
подій:

СП ПГНК за участі «Файв груп» надала доступ до інтернету для школи та сільської ради Драбинівської ОТГ

2 жовтня, Полтава – СП «Полтавська газонафтова компанія» (СП ПГНК) забезпечила можливість високошвидкісного доступу до мережі інтернет вихованцям Драбинівського Навчально-виховного комплексу (НВК). Проект відбувся за сприяння інтернет провайдера «Файв груп».

СП ПГНК за власний кошт проклала оптоволоконний кабель, який дав можливість вихованцям Драбинівського НВК безкоштовно отримати доступ до всесвітньої мережі.

Крім того, наявність оптоволоконного кабелю дозволила підключити до інтернету також і Драбинівську сільську раду.

СП ПГНК розуміє особливу важливість наявності швидкого інтернету в закладах освіти в регіонах України, особливо в умовах обмежень, спричинених поширенням пандемії COVID-19, тому Компанія планує забезпечити доступом до безкоштовного інтернету й Соколовобалківську та Нехворощанську загальноосвітні школи, Андріївський ліцей та інші загальноосвітні заклади громад найближчим часом.

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, було створене у 1994 році. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи, задля власного внеску у досягнення Україною енергетичної незалежності.