Соціальна відповідальність

Список подій

 

Список
подій:

СП ПГНК здійснила ремонт ділянки дороги до Андріївського ліцею Новосанжарського району

5 квітня, Полтава – СП «Полтавська газонафтова компанія» (далі – СП ПГНК) здійснила ремонт ділянки дороги на під’їзді до Андріївського ліцею Новосанжарського району Полтавської області.

До СП ПГНК надійшов запит від в. о. директорки Андріївського ліцею про необхідність ремонту дороги до навчального закладу. В рамках Проекту Компанії щодо реконструкції та покращення транспортної інфраструктури  Новосанжарського району, СП ПГНК здійснила ремонт ділянки дороги для безпечного проїзду учнів та викладачів.

«Ми дуже вдячні СП ПГНК за допомогу. Для нашого ліцею вкрай важливою є безпека наших учнів не тільки на території навчального закладу, а й за його межами. Компанія не лише здійснила ремонт дороги, а й забезпечує безкоштовним перевезенням наших учнів до ліцею та додому», – прокоментувала в. о. директора Андріївського ліцею Борсук Оксана Вікторівна.

Вже протягом 27 років СП ПГНК є активним учасником в житті місцевих громад Полтавщини. Компанія вболіває за сталий розвиток регіону та турбується про рівень життя місцевого населення.

Довідка

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994 році, є дочірнім підприємством JKX Oil & Gas plc. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Материнська компанія, JKX Oil&Gas plc, є публічною компанією, акції якої торгуються на Лондонській фондовій біржі з 1995 року та керується Радою директорів. Генеральним директором СП ПГНК та JKX Oil&Gas plc є Віктор Гладун, який очолює компанію з 2016 року.