Соціальна відповідальність

Список подій

 

Список
подій:

СП ПГНК передала форму та спортивний інвентар футбольній команді “Гетьман”

5 липня, Полтава – СП “Полтавська газонафтова компанія” (далі – СП ПГНК) передала форму та спортивний інвентар футбольній команді «Гетьман» села Галущина Гребля Драбинівської ОТГ Полтавської області.

СП ПГНК є надійним партнером Полтавщини вже протягом 27 років. Компанія вболіває за сталий розвиток громад, надає підтримку медичним закладам, будинкам культури та закладам освіти, а також реалізує інфраструктурні проекти.

Довідка

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, яке було створене у 1994 році, є дочірнім підприємством JKX Oil & Gas plc. СП ПГНК є одним з лідерів серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та підготовка газу та нафти. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Материнська компанія, JKX Oil&Gas plc, є публічною компанією, акції якої торгуються на Лондонській фондовій біржі з 1995 року та керується Радою директорів. Генеральним директором СП ПГНК та JKX Oil&Gas plc є Віктор Гладун, який очолює компанію з 2016 року.