Соціальна відповідальність

Список подій

 

Список
подій:

СП ПГНК допомогла побудувати міні-футбольне поле у Нехворощанській ОТГ

Київ, 2 жовтня 2019 року – У с.Нехвороща (Полтавська область) відбулося відкриття міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям, побудованого за участі СП Полтавська газонафтова компанія (СП ПГНК).

СП ПГНК допомогла побудувати міні-футбольне поле у Нехворощанській ОТГ

СП ПГНК допомогла побудувати міні-футбольне поле у Нехворощанській ОТГ

Ініціювали проект місцеві жителі для того, щоб привернути увагу молоді до активного способу життя, створити комфортні умови для гри у футбол і занять спортом. СП ПГНК відразу ж підтримали цю ініціативу, надавши частину коштів і техніку для побудови майданчику. Завдяки спільним зусиллям місцевої влади, жителів та представників бізнесу вдалось реалізувати проект, на який дуже чекали мешканці громади.

На відкритті футбольного поля представник СП ПГНК, головний інженер – Володимир Дмитришин зазаначив: «Ми досить часто реалізуємо спільні соціальні проекти з Нехворощанською громадою – декілька місяців тому ми передали в користування громади пожежний автомобіль та мікроавтобус. Раді, що і зараз мали змогу допомогти. У планах було створення такого місця, де би юнацтво проводило час залюбки і з користю. Мені здається, нам це вдалося. Тепер будемо вболівати за Нехворощанську команду».

Після вітальних слів нове поле випробували юні спортсмени.

Нагадаємо, що з Нехврощанською Об’єднаною територіальною громадою ми співпрацюємо з дня заснування компанії СП ПГНК, зокрема, компанія допомагає Андріївській школі-інтернату, розташованій на території громади, окрім того, за результатами минулого року підприємство сплатило до бюджету громади 9,5 мільйона гривень, а з початку 2019 сума ренти досягла вже 7,9 мільйона гривень.

СП ПГНК дотримується принципів соціально відповідального бізнесу. Компанія співпрацює із громадами Полтавського регіону, на території яких працює в рамках соціальних угод, соціальних проектів, а також через відрахування рентних платежів. З 1994 року компанія перерахувала лише на благодійність та соціальні проекти близько 10 мільйонів доларів.

Відео-матеріал про проект за посиланням https://youtu.be/fnZjK4_JQFw