Соціальна відповідальність

Список подій

 

Список
подій:

СП ПГНК отримала Еко-Оскар за проект створення об’єкту природного-заповідного фонду

Київ, 16 грудня 2019 року – СП «Полтавська газонафтова компанія» отримала «Еко-Оскар» в рамках проекту «Еко-трансформація». Ініціатива компанії щодо створення об’єкту природно-заповідного фонду, заказника місцевого значення «Світлівщина», була  відзначена як приклад успішної взаємодії бізнесу – громадськості – науки – і держави, що спрямована на збереження довкілля.

«Поняття лідерство для нас  –  це не лише економічні показники, а й  безпечне виробництво, запобігання шкоді довкіллю,  раціональне використання і відтворення природних ресурсів у процесі прийняття управлінських рішень», – відзначила Тетяна Темнюк, керівник департаменту зв’язків з державними органами та громадськістю.

Мінімізація втручання у бездоганну екосистему та її збереження є цінністю СП ПГНК, підтримуючи яку, компанією ініційовано створення ландшафтного заказника місцевого значення «Світлівщина».

«Наразі, ми маємо рішення місцевої громади про створення цього об’єкта та підтримку Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації щодо його оформлення. В контексті Екотрансформації цей проект яскравий приклад результату взаємодії бізнесу – громадськості – науки – і держави» – прокоментувала Людмила Хоміч, юрисконсульт СП ПГНК.

У церемонії вручення також взяли участь керівник Полтавської обласної організації «Українське товариство охорони природи» Смоляр Наталія Олексіївна, голова Нехворощанської об’єднаної територіальної громади Мовчан Юрій Іванович та заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації – Ткаченко Олександр Петрович.