Соціальна відповідальність

Список подій

 

Список
подій:

Команда ПГНК долучилась до суботника в Андріївській школі-інтернаті

Полтава, 16 квітня – СП Полтавська газонафтова компанія (ПГНК) взяла участь у суботнику в Андріївській школі-інтернаті. 13 квітня на запрошення Андріївської загальноосвітньої школи-інтернату команда ПГНК з трьох офісів( м.Полтави, Соколової балки та м.Київ) відвідала навчальний заклад та взяла участь в облаштуванні зеленої рекреаційної зони для дітей інтернату.

Команда ПГНК долучилась до суботника в Андріївській школі-інтернаті

ПГНК надала власну техніку для розчищення території. Під час заходу співробітники ПГНК разом із дирекцією школи висадили дерева, прибрали територію та облаштували квіткову клумбу.

Учасники суботнику завершили захід традиційною «козацькою» кашею за рецептом ПГНК. Директор школи, Оксана Борсук подякувала команді ПГНК за співпрацю.

Віктор Гладун – генеральний директор СП ПГНК, відзначив участь у суботнику так: «Для нас подібні суботники – це вже традиція, яку ми раді продовжувати. У Новосанжарському районі компанія працює вже 25 років, тобто з моменту заснування нашої компанії. Протягом усього часу ми робимо свій внесок у розвиток району через податки та соціальні проекти. Особливо важливо допомагати дітям, вони є нашим майбутнім!»

Нагадаємо, ПГНК дотримується принципів соціальновідповідального бізнесу. Компанія співпрацює із громадами Полтавського регіону, на території яких працює в рамках соціальних угод, сплати податків і соціальних проектів. З 1994 року компанія перерахувала на благодійність та соціальні проекти 10 мільйонів доларів.