Соціальна відповідальність

Список подій

 

Список
подій:

Громадські слухання в об’єднаній територіальній громаді Нехворощанської сільської ради

Сьогодні фахівці Полтавської газонафтової компанії та СВНЦ “Інтелект Сервіс” провели громадські слухання на території об’єднаної громади Нехворощанської сільської ради.

Оскільки соціальна відповідальність є одним із ключових пунктів програми розвитку СП ПГНК, ми приділяємо значну увагу співпраці з місцевими громадами. І однією із форм взаємодії є діалог із громадою.

На проведених громадських слуханнях фахівці представили до уваги місцевих мешканців інформацію стосовно робіт, які будуть проводитися компанією на території означеної сільради, а також презентували результати екологічного моніторингу стану поверхневих та підземних вод. Також були приведені конкретні цифри показників впливу на довкілля в адміністративних межах об’єднаної громади Нехворощанської сільської ради. Особливо підкреслено забезпечення безаварійної роботи виробничої інфраструктури, що виключає потрапляння забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

За роки діяльності компанія впровадила комплексний моніторинг компонентів довкілля.

Для нас дуже важливо, щоб місцеві жителі розуміли, що СП ПГНК працює з дотриманням нормативно-правових вимог екологічного законодавства України.

Кожен із місцевих мешканців, що були на слуханнях, мав можливість отримати відповіді та роз’яснення щодо актуальних питань.

Полтавська газонафтова компанія планує поглиблювати співпрацю з місцевими громадами та всебічно підтримувати їхній розвиток